0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Netherlands
Eredivisie
SC Heerenveen
۱
۱
PSV Eindhoven
Finished
۱۹:۱۵
FC Twente Enschede
۰
۰
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
FC Utrecht
۱
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
Super League
FC Luzern
۱
۳
FC Basel 1893
Finished
۱۹:۰۰
Lausanne-Sport
۰
۳
Servette Geneva
Finished
۱۹:۰۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Van Charentsavan
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Djurgardens IF
۲
۳
Varbergs BoIS
Finished
۱۷:۳۰
El Salvador
Primera Division, Apertura
Once Deportivo de Ahuachapan
۴
۳
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
CD FAS Santa Ana
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC San Salvador
۲
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Platense Municipal Zacatecoluca
۰
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۰:۳۰
AD Chalatenango
-
-
AD Isidro Metapan
Cancelled
۰۰:۳۰
Belgium
Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
۲
۲
KMSK Deinze
Finished
۲۲:۳۰
Germany
2nd Bundesliga
Hamburger SV
۳
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۱
Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
CA Escuela Pte. Roca
۲
۱
Union de Oncativo
Finished
۲۳:۳۰
Social Atletico Television
۳
۴
Deportivo Metalurgico
Finished
۲۳:۳۰
Unidos de Olmos
۲
۱
Estrella de Berisso
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Las Campanas
۱
۵
Sportivo Baradero
Finished
۲۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persita Tangerang
۱
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۴۵
Persik Kediri
۰
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۴:۴۵
Persib Bandung
۰
۱
Arema FC
Finished
۱۷:۱۵
Colombia
Primera A, Clausura
AD Cali
۲
۱
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۳۰
Japan
J.League 2
Thespakusatsu
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۴
Tokyo Verdy
Finished
۰۷:۳۰
FC Ryukyu
۱
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۷:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Clube do Remo PA
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga S/S-W
FSV Mainz
۳
۲
SSV Ulm 1846
Finished
۱۳:۳۰
Guatemala
Liga Nacional. Apertura
Antigua GFC
۰
۰
FC Santa Lucia Cotzumalguapa
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie A
AC Milan
۱
۳
Sassuolo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
Mura Murska Sobota
۳
۱
NK Maribor
Finished
۲۲:۴۵
Argentina
Primera D
Centro Espanol
۱
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۳:۳۰
Croatia
U19 1. Hnl
NK Dugopolje
۲
۱
HNK Osijek
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Olaria RJ
۱
۰
Perolas Negras RJ
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga West
Borussia Dortmund
۹
۱
Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۳:۳۰
Rot-Weiss Essen
۲
۱
Fortuna Cologne
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
CF America
۱
۳
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
Masachapa FC
۰
۰
Las Sabanas CF
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
Superliga
CA Patronato Parana
۰
۳
CD Godoy Cruz
Finished
۰۱:۴۵
Thailand
Thai League 3
Bankhai United
۱
۱
Chachoengsao FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۴
۰
Thawi Watthana Samut Sakhon United FC
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Primera Division Rfef
RC Celta de Vigo B
۱
۱
Extremadura UD
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CF Algeciras
Finished
۱۹:۳۰
CD Linares
۱
۰
Real Madrid Castilla
Finished
۱۴:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۱
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla Atletico
-
-
UE Costa Brava
inprogress
۱۹:۳۰
Belgium
Pro League
SV Zulte Waregem
۲
۰
K Beerschot VA
Finished
۱۸:۳۰
El Salvador
Segunda Division
Adi Sivar San Salvador
۰
۰
AD Destroyer FC
Finished
۰۳:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Haugesund
۱
۲
Sandefjord Fotball
Finished
۱۹:۳۰
Tromsoe IL
۰
۰
Stabaek IF
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paraibano, Serie B
CS Paraibano PB
۶
۰
GR Serrano PB
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Bundesliga
TSV Hartberg
۲
۱
LASK
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Copa FGF
Gremio Esportivo Gloria RS
۰
۱
Passo Fundo
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Nova Venecia ES
۷
۶
Aster Brasil FC ES
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Campeonato De Portugal
SC Praiense
۱
۱
Clube Uniao Idanhense
Finished
۱۹:۳۰
FC Barreirense
۲
۲
LGC Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۱
۳
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
YSCC Yokohama
۰
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Kataller Toyama
Finished
۰۷:۳۰
Rwanda
National League
Espoir FC (RWA)
۱
۰
Etincelles
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Bul FC
۱
۱
Gaddafi Fc
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Isloch
۰
۴
Energetik BGU Minsk
Finished
۱۳:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Leganes
۴
۱
UD Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۱
۳
FC Telavi
Finished
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
UE Vilassar de Mar
۲
۲
UE Sant Andreu
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB II
Pecsi MFC
۱
۲
Dorogi FC
Finished
۱۹:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore
۱
۱
Budafoki Mte
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
King Faisal
۰
۰
Medeama SC
Finished
۱۸:۳۰
Karela United FC
۰
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Niederrhein
Ratingen SV Germania 04/19
۱
۲
TVD Velbert 1870
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Flora Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۳۰
JK Narva Trans
۰
۲
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
CAF Confederations Cup
TP Mazembe
۱
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۳
۰
Binga FC
Finished
۱۶:۳۰
France
Ligue 1
AS Saint-Etienne
۱
۳
Paris Saint-Germain
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
FC Oliveira do Hospital
۱
۱
Sporting Lisbon B
inprogress
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 2
Up Langreo B
۱
۲
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 2
ASU Politehnica Timisoara
۲
۱
Csa Steaua Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Campionato Primavera 1
Inter Milano
۲
۰
Pescara Calcio
Finished
۱۳:۱۵
ACF Fiorentina
۰
۰
Genoa CFC
Finished
۱۷:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۱
۲
Diriangen FC Diriamba
Finished
۰۴:۳۰
Sweden
Division 2, Vastra Gotaland
Eskilsminne IF
۳
۲
Torslanda IK
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga I
CS Universitatea Craiova 1948
۲
۳
Fotbal Club FCSB
Finished
۲۱:۴۵
Malta
First Division
Vittoriosa Stars
۰
۳
Melita FC
Finished
۲۰:۳۰
Mqabba FC
۲
۴
Zejtun Corinthians FC
Finished
۲۱:۳۰
Senegal
Premier League
Cneps
۰
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
Togo
Championnat National de Premiere Division
AS Togo-Port
۰
۱
Dyto FC
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Promotion League
FC Stade Nyonnais
۱
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
Cynthialbalonga Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Bolivia
Division Profesional
Independiente Petrolero
۲
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
Greece
Super League 2
AS Rodos
۴
۰
APS Zakynthos
Finished
۱۶:۱۵
Pierikos FC
-
-
Niki Volou 1924 PAE
inprogress
۱۶:۱۵
Pasa Irodotos
-
-
Kallithea FC Athén
inprogress
۱۶:۱۵
Aek Athens B
-
-
AE Asteras Vlachioti
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
-
-
OFI Ierapetras 1970
inprogress
۱۶:۱۵
AE Kifisia FC
-
-
Diagoras Rhodes
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
II Liga
Slask II Wroclaw
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 18
CD AZUQUECA
۰
۳
CD Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۳
۱
Utebo FC
inprogress
۱۳:۳۰
SD Borja
-
-
CF Atletico de Monzon
inprogress
۱۸:۳۰
Hungary
Nb III
Gyirmot FC Gyor II
۴
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۳:۳۰
ETO Akademia
۰
۲
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC II
۱
۰
Esmtk Budapest
Finished
۱۳:۳۰
Ujpest FC II
۰
۰
Egri FC
inprogress
۱۳:۳۰
MTK Budapest II
-
-
Dabas FC
inprogress
۱۶:۳۰
Hong Kong, China
FA Cup
Hong Kong Rangers
۴
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong, China
Division 1
South China FC
۱
۱
Yuen Long FC
Finished
۰۹:۰۰
Happy Valley AA
۵
۰
Citizen AA
Finished
۰۹:۰۰
Sweden
Division 2, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
۵
۱
Varmbols FC
Finished
۱۵:۳۰
Syrianska FC
۱
۲
Nykopings BIS
Finished
۱۵:۳۰
Greece
3Rd League, Group 6 (4)
A.P.O. Thyella Rafina FC
-
-
AO Piliou
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Mineiro, Segunda Divisao
Santarritense FC MG
-
-
Manchester MG
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Bumamuru FC
۰
۰
Sports Dynamic
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 2 (4)
OF Agiou Mathaiou
-
-
AE Pontion Kozanis
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Copa Do Nordeste
Fortaleza EC CE
-
-
Fluminense EC PI U20
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 3 (4)
Po Elassonas
-
-
AO Voiotias Ypatou
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Asd Imperia 1923
-
-
Vado FC
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Tritium Calcio 1908
۲
۲
Sammaurese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
India
Indian Super League
Bengaluru FC
۱
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Molfetta Calcio
۰
۴
US Citta Di Fasano
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League, Women
Feidon Argous
-
-
OFI
inprogress
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
Mazarron FC
-
-
UD Los Garres
inprogress
۱۹:۰۰
Spain
Second Division B
Club Marino de Luanco
-
-
UD Llanera
inprogress
۱۹:۳۰
Salamanca CF Uds
-
-
UP Langreo
inprogress
۱۹:۳۰
Terrassa FC
-
-
Espanyol Barcelona B
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Malaga CF
۲
۰
Calavera CF
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
FAI Cup
Saint Patrick´s Athletic FC
-
-
Bohemians Dublin FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Zemun U19
-
-
Mladost Lucani U19
inprogress
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
RB Leipzig SRL
-
-
Bayer 04 Leverkusen SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Union Berlin SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Kosovo
Superliga
KF Feronikeli
-
-
FC Ballkani
inprogress
۱۵:۳۰
KF Malisheva
-
-
KF Drenica Skenderaj
inprogress
۱۵:۳۰
KF Llapi
-
-
SC Gjilani
inprogress
۱۶:۰۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Spezia Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
Finished
۱۲:۳۰
AC Milan SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
Finished
۱۲:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Genoa CFC SRL
Finished
۱۲:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
SS Lazio SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Torino FC SRL
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Empress Cup, Women
Veertien Mie FC
-
-
University of Tsukuba
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Suwon Bluewings SRL
-
-
Ulsan Hyundai FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
FC Seoul SRL
-
-
Gangwon FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
Daegu FC SRL
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors SRL
Finished
۰۶:۰۰
Incheon United FC SRL
-
-
Pohang Steelers SRL
Finished
۰۶:۰۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor SRL
-
-
Galatasaray SK SRL
Finished
۱۱:۳۰
Sivasspor SRL
-
-
Hatayspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Fatih Karagumruk SK Srl
-
-
Trabzonspor SRL
Finished
۱۱:۳۰
Gaziantep SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
Finished
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
CSKA Moscow SRL
-
-
FK Zenit Saint Petersburg SRL
Finished
۱۱:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Dinamo Moscow SRL
Finished
۱۱:۳۰
Nizhny Novgorod Srl
-
-
FC Krylia Sovetov Samara SRL
Finished
۱۱:۳۰
India
Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
Cancelled
۱۱:۴۵
Simulated Reality League
LaLiga SRL
RCD Espanyol Barcelona SRL
-
-
Real Sociedad SRL
Finished
۱۲:۳۰
Real Betis Balompie SRL
-
-
UD Levante SRL
Finished
۱۲:۳۰
Real Madrid SRL
-
-
Sevilla FC SRL
Finished
۱۲:۳۰
Cadiz CF Srl
-
-
Atletico Madrid SRL
Finished
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Strasbourg Alsace SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
Olympique Lyon SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۴:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
Stade Brestois 29 SRL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Estac Troyes Srl
inprogress
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
CD Marino
inprogress
۱۵:۳۰
CD Buzanada
-
-
SD Tenisca
inprogress
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Chelsea FC SRL
-
-
Manchester United FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
Manchester City SRL
-
-
West Ham United SRL
Finished
۱۳:۳۰
Leicester City SRL
-
-
Watford FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
Burnley FC SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
Finished
۱۳:۳۰
Brentford FC Srl
-
-
Everton FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
Poland
Iii Liga, Group 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۰
Mamry Gizycko
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Druga Liga
Afsk Kiev
-
-
FC Chernigiv
inprogress
۱۴:۳۰
Crimea
Premier League
FC Gvardeets Skvortsovo
-
-
FC Rubin Yalta
inprogress
۱۴:۳۰
Nepal
A-Division league
Jawalakhel Youth Club
-
-
Nepal Police Club
inprogress
۱۴:۳۰
Brigade Boys Club
-
-
Nepal Armed Police Force
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
North Macedonia
1. MFL
Bregalnica Stip
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Shkupi Cair
-
-
FC Struga Trim Lum
inprogress
۱۵:۳۰
Makedonija Gjorce Petrov
۱
۲
Shkendija Tetovo
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
Superliga
FK Kolubara Lazarevac
۲
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 9
Udc Torredonjimeno
۱
۱
UD Torre Del Mar
Finished
۲۰:۰۰